مقدمه

در گذشته از بقایای محصولات کشاورزی فاسد شده و بقایای تنه و ساقه ی گیاهان و همچنین از فضولات حیوانی به عنوان کود استفاده می شد. اما در حال حاضر انواع کود های شیمیایی و آلی توسط شرکت تولیدی کود با بهترین کیفیت و متناسب با نوع نیاز کشاورزان تولید می گردد.

شرکت تولیدی کود پرنیای کویر یزد

در شرکت تولیدی کود با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های تولیدی که متناسب با جدیدترین تکنولوژی های مدرن و پیشرفته دنیا است، جهت کاهش ضرر های محیط زیستی و همچنین کاهش هزینه ها، نوع جدیدی از کودها با فناوری بیولوژیکی تولید کرده اند.

این فناوری جدید از منبع باکتری و قارچ نشات می گیرد و به خاطر طبیعی بودن و در دسترس بودن، علاوه بر حفظ محیط زیست، هزینه های اضافی را نیز کاهش می دهد.

این نوع از کودها می تواند به جای کودهای شیمیایی نیتروژنه، فسفاته و تعدادی از سم های شیمیایی استفاده شود.

با استفاده از بیوراکتور ها و سایر تجهیزات تولید و نیز با دست یابی به دانش فنی ساخت خط تولید فرآورده های بیولوژیک در داخل کشور، این محصول بیولوژیک توسط شرکت تولیدی کود ایرانی در حال تولید است.

با کیفیت ترین نوع کود های بیولوژیکی که حافظ محیط زیست است و به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد در این شرکت بفروش می رسد.

شما متقاضیان محترم می توانید بهترین و مرغوب ترین نوع کود های بیولوژیک طبیعی را از مجموعه ما خریداری کنید.

بخش های گوناگون یک شرکت تولیدی کود

یک شرکت تولیدی کود شامل بخش هایی مثل سالن تولید، سالن بسته بندی و توسعه، اتاق انکوبیشن یا اتاق گرم، انبار نگهداری محصول، سالن تهیه و آماده سازی کریر، انبار مواد اولیه تولید، تاسیسات، اتاق کنترل، آزمایشگاه تحقیق و توسعه(R&D) و در نهایت بخش اداری می باشد. سالن تولید دارای لوازم و دستگاه های تولید از جمله سه ست فرمانتور، مخزن های ضد عفونی شده برای تلقیح کریر مایع و جامد و نیز تاسیسات تولید از قبیل سیستم تهیه آبگرم، دستگاه آب مقطر، سیستم تهویه هوایی استریل کننده و نیز هوای فشرده و تابلوهای برق می باشد. سالن بسته بندی و توسعه شرکت نیز شامل تجهیزات و دستگاه های بسته بندی محبوس در اتاق های استریل می باشد. جهت نگهداری محصولات تولید شده در شرکت تولیدی کود، اتاق انکوبیشن یا اتاق گرم راهکاری برای این کار است.

در انبار های شرکت نیز محصولات تولید شده تا موقعی که برای فروش به بیرون از شرکت منتقل شوند ذخیره می شوند. در قسمت تاسیسات شرکت، تجهیزاتی از قبیل تاسیسات بخار، هوای فشرده استریل، سیستم تامین آب گرم و برج خنک کننده قرار دارد. همچنین در اتاق کنترل، همه مراحل تولید کود و پروسه ی آماده سازی کریر و سایر موارد کنترل می گردد. بخش آزمایشگاه تحقیق و توسعه یک شرکت تولیدی کود ، کارهای آزمایشگاهی نظر جداسازی و آزمونهای زیست سنجی باکتری های تثبیت کننده نیتروژن و حل کننده فسفات را انجام می دهد.

آزمایشگاه، بطور مداوم کیفیت محصولات تولیدی را بررسی و موارد کیفی را کنترل می کنند. و در نهایت دفتر شرکت تولیدی کود، کارهای مربوط به بایگانی، دفتری و کتابخانه ای را انجام می دهد. مجموعه ما با دارا بودن تمامی دستگاه های تولید کود و انبارهای نگهداری مناسب آماده پذیرش سفارش شما مشتریان محترم می باشد.

معرفی شرکت تولیدی کود
معرفی شرکت تولیدی کود

 کلات آهن و روی تولید شده مجموعه

کلات آهن یک نوع کود مکمل می باشد که حاوی آهن و در برخی موارد دارای روی است. علت کاربردی تولید کلات آهن و روی در یک شرکت تولیدی کود بخاطر این است که خاک اکثر مناطق کشور آهکی می باشد و بیشتر محصولات کشاورزی دچار فقر آهن و روی هستند.

در شرکت تولیدی کود، انواع کلات آهن به منظور رفع فقر آهن و روی تولید می گردد. کلات آهن و روی 20 لیتری و دنس کلات آهن و روی از جمله کلات های آهن و روی تولیدی کارخانه ها می باشد. کلات آهن و روی 20 لیتری دارای 15 گرم آهن و 7 گرم روی در لیتر می باشد و به لحاظ ظاهری ب صورت مایع بوده و غنی شده با مواد آلی است. اما دنس کلات آهن و روی یک فرمول پیشرفته از کلات آهن و روی است و فرمول شمیایی آن به شکل غلیظ شده و از نظر کمیت به صرفه می باشد.

دنس کلات آهن و روی علاوه بر اینکه می تواند آهن و روی مورد نیاز گیاه را تامین کند باعث تحریک و رشد گیاه و بهبود کیفیت فیزیکی خاک می شود. همچنین دنس کلات، خاک را حاصلخیز کرده و باعث سالم ماندن گیاه و زیاد شدن تولید نیز می گردد. دنس کلات ها از سردی و یخ زدن خاک جلوگیری کرده و خشکی خاک را برطرف می کنند. معمولا یک شرکت تولیدی کود با کیفیت، با تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارد انواع کلات های آهن و روی را به بهترین کیفیت تولید می کند. در این شرکت نیز انواع کود های شیمیایی و عالی و همچنین کلات های آهن و روی و دنس کلات ها با بهترین کیفیت به فروش می رسد.

شما عزیزان می توانید جهت تهیه انواع کودهای شیمیایی و آلی با مجموعه پرنیای کویر یزد در اتباط باشید

سفارش کود
سفارش کود
[کل: 1 میانگین: 5]
,
نوشتهٔ پیشین
کود پتاس بالا چیست؟ و کاربرد آن در کشاورزی
نوشتهٔ بعدی
خرید کود آلی گرانوله در یزد با مناسب ترین قیمت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست