کود آلی گرانوله

کود آلی گرانوله

NPK 2-1-2

این کود ترکیبی است از مواد شیمیایی و آلی که به صورت گرانول در رنگهای قرمز و مشکی در شرکت پرنیای کویر یزد تولید می گردد.
همنشینی عناصر اصلی مورد نیاز خاک و گیاه مانند ازت ، فسفر ، پتاس و عناصر دیگری مانند کلسیم و گوگرد با مواد آلی در این کود باعث تولید کودی بسیار تأثیر گذار در خاک و در نتیجه محصولات کشاورزی گردیده است.
عناصر ماکرو در این کود ضمن تأثیرگذاری بر رشد رویشی ، ریشه زایی، گلدهی و میوه دهی ، بر مقاوت گیاه در برابر سرما و بیماریها ایفای نقش نموده و به دلیل دارا بودن گوگرد همواره محیط خاک را اسیدی نموده که موجب افزایش عملکرد کود در خاک می گردند..
مواد آلی موجود در این کود ضمن آماده جذب کردن عناصر شیمیایی آن، باعث دسترسی بهتر گیاه به سایر عناصر موجود در خاک شده و ضمن تثبیت آنها و جلوگیری از فرسایش خاک، همواره باعث افزایش خاک دانه سازها، تهویه مناسب، آبرسانی بهتر، حفظ رطوبت و متعادلسازی دمای خاک می گردد.
همچنین مواد آلی این کود موجب پاکسازی خاک از فلزات سنگین و افزایش مقاومت آن در برابر تغییرات سریع اسیدی، قلیایی یا شوری بوده و مانند یک کلات موجب تحرک عناصر کم مصرف در سطح خاک می گردد.
این کود برای اکثر محصولات زراعی مانند جو ، گندم ، یونجه ، برنج ، ، ذرت، پنبه، زعفران و…. همچنین انواع صیفیجات و درختان میوه و مرکبات قابل مصرف بوده و رضایت مندی کشاورزان را از مصرف آن در پی داشته است.

دارای گواهی ثبت کودی شماره 33282

[کل: 0 میانگین: 0]
فهرست