کود آلی گرانوله

کود آلی گرانوله

کود آلی گرانوله

NPK 2-1-2
دارای گواهی ثبت کودی شماره 33282
گواهی ثبت

این کود ترکیبی است از مواد شیمیایی و آلی که به صورت گرانول و در رنگهای قرمز و مشکی تولید می گردد.
همنشینی عناصر اصلی مورد نیاز خاک و گیاه مانند ازت ، فسفر ، پتاس و عناصر دیگری مانند کلسیم و گوگرد با مواد آلی در این کود باعث تولید کودی بسیار تأثیر گذار در خاک و در نتیجه افزایش کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی گردیده است.
عناصر ماکرو در این کود ضمن تأثیرگذاری بر رشد رویشی ، ریشه زایی، گلدهی و میوه دهی ، بر مقاوت گیاه در برابر سرما و بیماریها ایفای نقش نموده و به دلیل دارا بودن گوگرد همواره محیط خاک را اسیدی و در نتیجه موجب افزایش عملکرد کود در خاک می گرددد.
مواد آلی موجود در این کود ضمن آماده جذب کردن عناصر شیمیایی موجود، باعث دسترسی بهتر گیاه به سایر عناصر موجود در خاک شده و ضمن تثبیت آنها و جلوگیری از فرسایش خاک، همواره باعث افزایش خاک دانه سازها، تهویه مناسب، آبرسانی بهتر، حفظ رطوبت و متعادلسازی دمای خاک می گردد. مواد آلی این کود موجب پاکسازی خاک از فلزات سنگین و افزایش مقاومت آن در برابر تغییرات سریع اسیدی، قلیایی یا شوری بوده و مانند یک کلات موجب تحرک عناصر کم مصرف در سطح خاک می گردد.
این کود برای اکثر محصولات زراعی مانند جو ، گندم ، یونجه ، برنج ، ، ذرت، پنبه، زعفران و…. همچنین انواع صیفی جات و درختان میوه و مرکبات قابل مصرف می باشد.

مزایا:
استفاده آسانتر به واسطه گرانول بودن
قیمت مناسب نسبت به سایر کودهای شیمیایی
قابل اختلاط با سایر کودها
مناسب برای کلیه محصولات کشاورزی
افزایش مقاومت گیاه در برابر سرما و بیماریها به واسطه وجود عناصر ماکرو
افزایش رشد رویشی ، ریشه زایی، گلدهی و میوه دهی
تثبیت عناصر موجود در خاک و جلوگیری از فرسایش خاک
پاکسازی خاک از فلزات سنگین و افزایش مقاومت گیاه در برابر تحرکات اسیدی به واسطه وجود مواد آلی

دارای گواهی ثبت کود به شماره 33282 از مؤسسه خاک و آب

[کل: 6 میانگین: 4.2]
فهرست